МТБ марафон Пилипець
2017

взяти участь

09/09/2017 10:00

с. Пилипець, «Шепіт Карпат»

Біля підніжжя величної Боржави затишно розмістилось село Пилипець, щовересня приймає в своїх готелях та садибах гостей з різних куточків України та з-за кордону. Адже саме у вересні, саме в селі Пилипець відбувається щорічний гірський велосипедний марафон!

МТБ марафон Пилипець – це три різні за складністю траси на вибір, це приємний відпочинок в колі друзів та однодумців, це гостинність місцевих мешканців, це неймовірні карпатські пейзажі, це чисте гірське повітря… Перераховувати можна довго, але на одне варто звернути особливу увагу – жоден учасник не залишиться без своєї частки позитивних емоцій, кожен учасник буде з нетерпінням чекати наступного марафону в Пилипці!

GIGA

68 км

2500 м

3 пункти

Дистанція для дійсно витривалих велосипедистів. Тут, крім техніки, знадобиться ще й сила волі, бо боротись доведеться не тільки із суперниками… Траса насичена як кілометрами, так і краєвидами, спусками, враженнями і просторами.

MEGA

48 км

1800 м

2 пункти

Середня за складністю дистанція підійде. Краєвиди на неперевершені хребти Боржави та Бескидів, між якими проходитимуть змагання, допоможуть боротись із втомою і зусиллям під час долання чергових підйомів.

HOBBY

15 км

500 м

1 пункт

Найкоротша дистанція марафону, але вражень і краєвидів їй не позичати. Підійде для будь-кого, хто прагне випробувати свої сили в умовах гірських ландшафтів.