МТБ марафон Жовква
2017

взяти участь

01/10/2017 10:00

м. Жовква, пл. Ринок

Старовинне затишне містечко неподалік Львова. На вуличках Жовкви час ніби заповільнює свій хід, тут кожен закуток дихає історією, будинки ніби хочуть поділитися знаннями, які вони вбирали в себе віками… Місто, яке крізь сторіччя несе історію, культуру, традиції…

Жовква розкинулась на межі Розточчя, яке ніби створене природою для активного відпочинку. Тут і високі пагорби, вкриті мішаними лісами; глибокі яри милують око своїми різкими ламаними контурами; з лугів відкривають надзвичайної краси панорами. Ми скористались таким щедрим даром природи і вирішили поділитись цією красою із любителями МТБ, включивши в серію MAXX bike 2017 МТБ марафон Жовква. В 2015 році Жовква приймала 11 Європейський тиждень велосипедного туризму, а восени 2017, Жовква вдруге запрошує Вас на МТБ марафон серії MAXX bike 2017! Show Your MAXX!


GIGA

65 км

1700 м

3 пункти

Дистанція для дійсно витривалих велосипедистів. Тут, крім техніки, знадобиться ще й сила волі, бо боротись доведеться не тільки із суперниками… Траса насичена як кілометрами, так і краєвидами, спусками, враженнями і просторами.

MEGA

45 км

1100 м

2 пункти

Середня за складністтю дистанція підійде як для професійних спортсменів, так і для амбітних любителів гірського велосипедного спорту. Точно ті самі краєвиди, але трішки легше.

HOBBY

11 км

290 м

1 пункт

Найкоротша дистанція марафону, але вражень і краєвидів їй не позичати. Підійде для будь-кого, хто прагне випробувати свої сили в умовах гірських ландшафтів.